Ege Üniversitesi Kampüsü Ebiltem Binası
No : 172 / 14 OPAL Bornova / İZMİR
(+90) 232 251 86 50
(+90 )535 016 27 99
info@dilechem.com.tr
bilgi@dilechem.com.trHakkımızda

DILECHEM Hakkında

İnsan sağlığını olumsuz etkileyen faktörler gün geçtikçe artıyor. Her seferinde karşımıza daha büyük problemlerle çıkıyor. Yanlış uygulamalar, fazla ilaç ve antibiotik kullanımı ve insan eliyle oluşturulan zararlı etmenler bizleri ve sevdiklerimizi hasta ediyor. Çare ararken daha büyük yanılgılar yaşanabiliyor. Bilinçlenerek ve doğru uygulamalar ile bu kayıpların önüne geçebiliriz.

Dilechem firması olarak günümüz sartlarında direnç kazanmış bakteri, virüs, küf ve mantar kaynaklı hastalık ve kayıpları minimize edecek etkin çözümler sunuyoruz. İnsan sağlığının önemi bilinciyle daha hijyen ve sağlıklı yaşam alanları oluşturmaktayız.

İLERİ TEKNOLOJİ

ile üretilen ürünlerimiz insan ve çevre dostu , sürdürülebilir ve etkilidir. 20 senelik Ar-Ge çalışmaları sonucunda üretilmiştir. Geniş kullanım alan yelpazesi ile bir çok sektörde yenilikçi gelişmelere öncü olmaktayız. Sağlık, endüstri, inşaat, tekstil ve tarım gibi alanlarda kullanılan malzemelerin içerisine entegre edilebildiği gibi kapalı ve açık alanlara ürün tatbiki hizmeti de veriyoruz. Örneğin; hastanelerimiz için ömür boyu anti- mikrobiyal etkili çarşaf ve benzeri tekstil ürünleri üretirken aynı zamanda hastanenin genel iç ortamını tüm yüzeyleriyle uzun süreli anti- bakteriyel korumaya alıyoruz. Tüm bunları zehirli kalıntılardan uzak, ağır metaller kullanmadan, insana ve çevreye zarar vermeden yapıyoruz. Hedefimiz sadece zararlı mikroorganizmalar.

İki farklı sınıftaki ürünlerimizin etken maddesi aynı olup fiziki etkiyle çalışmaktadırlar. Katkı maddesi olan Xilicate ürünümüz ile bir çok farklı sektörde innovatif çalışmalar yapılabilmektedir.
DILECHEM  / Sürekli Destek HatlarıBİZİ ARAYIN LÜTFEN

Telefon : (0 232) 251 86 50
GSM : (0 535) 016 27 99

İletişim


Canlı Destek Hattı

Çalışma saatleri içinde canlı destek kısmından hızlı şekilde yararlanabilirsiniz

İletişim


SAĞLIK BAKANLIĞI BELGELERİMİZ

Çalışmalarımız T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylıdır.